Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Chování mužů, které působí na ženy odpudivě

Každý člověk je jedinečný. Máme své klady, ale i zápory. Vlastnosti úchvatné, a pak ty, které bychom raději neměli. Některé naše chování však opačné pohlaví odpuzuje, aniž bychom si to vlastně uvědomovali. Jaké jsou nejhorší vzorce chování u mužů, které odradí každou rozumnou ženu?

muž u tabule

Alkoholik

Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán. Dát si sem tam na večírku panáka, nebo večer u krbu sklenici vína, na tom zkrátka není nic špatného. Nesmí se to ale přehánět. Muži, kteří mají potřebu stavit se každý den po práci na pivo, a domů se vrací v lehce podnapilém stavu, zkrátka nepůsobí jako dobrá partie pro život. Ještě horší jsou pak opilci, kteří si ani neuvědomují, jak se v opilosti chovají. Nemusí pít pravidelně, ale když se na party rozjedou, doráží na každou ženu v okruhu sta metrů, motají se po parketu, a nakonec skončí pozvracení pod stolem, to zkrátka není přitažlivé.

opilý muž

Slizoun

Dalším druhem chování u mužů, je takové to slizké. Na jedné straně stojí chlapík, který má sebevědomí jako by mohl konkurovat Bradu Pittovi, vrhá na ženu desítky otřepaných lichotek, a ne nebere jako odpověď. Na druhé straně pak stojí zhnusená žena, vrhající na kamarádku pohledy s prosbou o záchranu, a říká si, co je to za…osla. Pánové takto ne. Možná si myslíte, že ženy chtějí sebevědomé muže, ale je rozdíl mezi sebevědomím, a vlezlostí. Odstup chlapci!

Mistr světa

A pak zde máme pány, kteří se neuvěřitelně rádi poslouchají. Mají názor na všechno, a nebojí se to sdělit. Ačkoliv se třeba nikdo neptal. Hravě se zapojí do každé diskuze, a po chvíli ji ovládnou. Rozumí všemu, a vždycky by to dokázali udělat lépe. Ostatní kolem nich jsou jen chudáčci, kteří by měli zmlknout, a vzít si příklad. A takoví jsou tito muži v případě, že je jejich konto prázdné, a oni ještě bydlí u maminky. Nejedná se totiž o aroganci úspěšných mužů, ale spíš o povahou vadu. Tito muži žijí ve svém vlastním světě, kde se jim daří protože jsou nejlepší, a když se jim nedaří, hravě svalí vinu za své neúspěchy na druhé. Nikdy nikoho nepustí ke slovu, protože sami mají nejvíc co říct, a jediný, koho si poslechnou, jsou další takoví. 

Chování mužů, které působí na ženy odpudivě
Přesunout se na začátek