Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Každý občas potřebujeme zhubnout

Nemusíte se bát, že byste za pomocí těchto receptur či této diety opět po jejich ukončení mohli čekat obrovský nárůst tuků ve vašem těle, a obrovský nárůst opět větší váhy, než byste si přáli. To samozřejmě nehrozí, protože pokud všechno budete dodržovat, tak se můžete těšit na opravdu skvělou postavu už za pár týdnů, které pro vás jistě budou znamenat také nový životní styl, nebo nové povzbuzení do života.

Více chuti pak získáte už jenom tím, že na svém těle uvidíte výsledky, na kterých když ještě více zapracujete, tak se jistě můžete těšit z obrovského úspěchu, který jste možná ještě nikdy předtím nezažili. Všechno je to dáno silnou vůlí a také tím, že chcete něco vyzkoušet. Nebojte se proto zbytečně novinek, které vás mohou potkat a mohou pro vás být velkým přínosem.

Proteinová dieta má mnoho výhod. Teď si povíme něco o jejich jídelníčku. Na výběr tak máte z desítek sladkých či slaných potravin. Vlastě budete jíst také:
– zelenina (brokolice, cuketa, špenát, ředkvičky, ředkev, okurka, zelí, kapusta, celer, houby, chřest, lilek, patison, řeřicha, artyčok, tuřín, sójové klíčky, všechny druhy salátu a mnoho dalšího)


– vejce
– maso (telecí, hovězí, kuřecí, játra, pstruh, candát, cejn, halibut, mořský vlk, krabí, pangasia, krevety, slávky, kalamáry, mořský ďas, zvěřina, losos, tuňák, kapr)
– tvarůžky
– sýr cottage, nízkotučný tvaroh
– tofu
– šunku
– rýže, brambor, luštěniny
– ovoce

Všechny jídla však závisí na přesně stanoveném jídelníčku a také na různých fázích, přes které se postupem času budete dostávat. Nemusíte se však ničeho obávat, protože při tomto systému hubnutí dochází k dobré náladě a neměli byste mít pocit hladu, protože máte hned několik jídel denně, takže redukce hmotnosti nastupuje postupně. Ovšem na závěrečný jo-jo efekt zde nenatrefíte.
Važte si opět své nízké váhy, která vám dlouho vydrží!

Každý občas potřebujeme zhubnout
Přesunout se na začátek