Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Kožené módní doplňky všech barev

Pryč je doba, kdy se kožené doplňky vyráběly jenom v černé případně v hnědé barvě. Módní policie dávno povolila barevné verze všech doplňků, nejenom kabelek, a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je i fakt, že kožené doplňky dlouho vydrží, snadno se upravují, jsou oblíbené a nadčasové.
kožené doplňky
V dnešní době už to nejsou jenom nudné odstíny, ale i pestré barvy, které si můžete pořídit na nejrůznějších doplňcích ve stylech a vzorech, na které se vám jenom vzpomene. Módě se meze nekladou, zvlášť ne v posledních pěti letech. Všechno je možné, prč toho nevyužít?

Kabelky je celý život ženy v utramalém prostoru
Nedokážeme si dnes představit ženu, která by z domu vyšla bez kabelky dále, než snad k popelnici před domem, možná na nákup do nejbližší sámošky, a to jenom v případě, že opravdu spěchá. Kabelka je jakási ženská nutnost, status, který musíme dodržovat.

Kabelka je jako naše asistentka, máme v ní mnohdy celý život, to nejdůležitější, co můžeme během dne potřebovat, a mnohdy nejenom my, ale také naše děti, partneři nebo kamarádky (mluvte někomu o půjčeném tamponu nebo, rtěnce nebo jenom zrcátku, pro kontrolu).

–          Kabelky z kůže
Je samozřejmé, že považujeme kabelku za odraz sebe sama, proto bychom měly myslet na její kvalitu. Dnes naštěstí už nemusíte vybírat jenom ze dvou nebo tří odstínů, dostupné jsou i lákavě šedé, růžové nebo žluté barvy. Hitem sezony je tmavá vínová s modrou kombinací.
Vyzkoušejte.

–          Kožené bundy  
Rebelská klasika. Jako u kabelek – nemusíte se bát, že seženete jenom černou. Jistě, černá je nadčasová a jedná se o šik střihy, které nevyjdou z módy jen tak. Přesto byste měla zkusit i něco nového. Béžovou? Metalickou stříbrnou? Ano, i to je s kůží možné. Podzim metalickým odstínům přeje, takže se jich nebojte. Béžová je elegantní a in!
pár v kožených bundách
–          Rukavice
Kožená úprava rukavic je stále znakem luxusu a vyšší pozice ve společnosti. Tím, že se dnes vyrábějí v tolika odstínech, vyšly firmy ženám vstříc. Mnoho z nás si je teď pořídí, aby nám ladily ke kabelkám, botám nebo bundám.

Kožené módní doplňky všech barev
Přesunout se na začátek