K romantickému pobytu vás srdečně zve Lednice hotel umístěný v samém srdci Lednicko-valtického areálu.
Nabízíme vám tři typy pokojů:
Pokoj standard:Je vhodný pro milovníky pohodlného ubytování v příjemném zámeckém stylu v moderně vybavených pokojích. Pokoje jsou zařízeny v romantickém a lehce zámeckém stylu. Spát budete jako na obláčku, protože na postelích jsou ergonomické matrace, povlečení je ze 100 % bavlny a polštáře s antialergickou úpravou.
Každý pokoj je vybaven wi-fi připojením, trezorem, satelitní TV, minibarem a vysoušečem na vlasy.
hotel alexanderplatz
Většina pokojů má samostatný balkón (o takový pokoj si musíte říct) a krásným uklidňujícím výhledem na slepé rameno řeky Dyje.
Pokoj Deluxe:Je vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel, kteří mají vysoké nároky na prostor a komfort. Pobyt si budete užívat v prostorném rodinném pokoji se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem. Vybavení je stejné, jako u předchozí nabídky.
Z okna se budete uklidňovat příjemným pohledem na slepé rameno řeky Dyje.
Rodinný pokoj:I tento pokoj je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupinku přátel. Prostorný rodinný pokoj vám nabídne samostatnou ložnici a obývací pokoj. Vybavení je stejné jako u předchozích pokojů.
Většina pokojů má úžasný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
Těšte se i na naši restauraci Moravia. Vše zde děláme z čerstvých místních surovin. Ochutnáte místní moravskou, ale i českou kuchyni a vybrané klenoty z evropské a mezinárodní kuchyně. Náš jídelní lístek respektuje i příslušné roční období. Proto na něm vždy naleznete pokrmy ze sezónních surovin.
koktejl u nohou
Zavítat můžete do naší zahradní restaurace, ať už jste u nás ubytovaní, nebo jen turisté. Nenechte si ujít čerstvě grilovaný steak, grilovanou zeleninu, polévku, nebo tradiční českou hotovku. Zapít vše můžete vychlazeným domácím pivem Galant, svěžími víny, nebo čerstvě připravenou limonádou s právě natrhanými bylinkami.