Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Při půjčce myslete

Půjčit si peníze lze už v dnešní době leckde. Což je výhoda, ovšem nejednou také nevýhoda. To jak se to vezme. Bylo by totiž skvělé, kdybychom byli národem inteligentních lidí, jenže tomu tak bohužel v nejednom případě není.
Jsou mezi námi lidé různí. A tudíž třeba i ti, kteří:

pojištění

  1. Potřebují nebo chtějí půjčit peníze rychle. A proto se obrátí na kdejakého lichváře, který jim dá peníze klidně i okamžitě a na ruku. Jenže pak přijde na řadu strohá řeč matematiky a je zle. Protože je už dávno dobře známo, že lichvář nepůjčuje z dobré vůle, ale s jediným úmyslem – sedřít dotyčného dlužníka z kůže. Sice jen v přeneseném smyslu toho slova, ale i to dokáže hodně zabolet.
  2. Přemýšlí o tom, co a jak, zvažují a srovnávají, ale přesto si nepočínají rozumně. Protože sice vsadí na to, co je nejméně zatíží, co je vyjde nejlaciněji a nejvýhodněji, jenže přitom tak jaksi zapomenou na svou reálnou situaci a třeba i nějaké ty hříchy z minulosti. A pak u takové levné půjčky pohoří. Protože předloží bance všechny požadované dokumenty, z nichž vyplyne, že mají příliš nízké příjmy nebo záznam v registru dlužníků, což jsou skutečnosti vedoucí v bankovním sektoru k zamítnutí žádosti o půjčku.

Ovšem skutečně moudrý člověk se nepřikloní k žádné z těchto možností. A sází na to, co obsahuje výhody obojího zmíněného. Tedy na hypotéky bez registru, které nabízejí právě kombinaci toho nejlepšího z obou předchozích variant.
Tady se totiž žadatel zaručuje za půjčené peníze nemovitostí. A díky tomu odpadá nutnost mít dostatečně vysoké daňové přiznání a nefigurovat v registrech dlužníků. Protože ona nemovitost je zárukou, že se dlužník vynasnaží, aby dostál svým závazkům.

trh

Tady se žádá tím nejjednodušším možným způsobem, bez byrokracie a průtahů, a tudíž je celá procedura více než rychlá a nekomplikovaná. Člověk si tu přijde klidně i už v den podpisu smlouvy i na nemalé peníze, a přitom nic neriskuje; nejsou tu totiž ani skryté háčky, ani nestoudné úroky či poplatky, a vše je zařizováno tak, aby se to vyplatilo jak poskytovateli půjčky, tak i dlužníkovi.
A takovýto byznys u nás bude vzkvétat, dokud budou v našich řadách moudří lidé. A čím víc, tím líp.

Při půjčce myslete
Přesunout se na začátek