Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Půjčovna automobilů

Každý automobil jednou do spěje do bodu, kdy se porouchá a už dál nechce jezdit. V takovém případě ho musíte dát do servisu a čekat než se opraví. Pokud však tolik času nemáte, tak se můžete obrátit buď na svojí rodinu, nebo přátelé. Pokud Vám však ani ti nepomůžou, tak sáhněte po ověřené půjčovně aut Praha, která Vám zapůjčí automobil za dobrou cenu.

Autopůjčovna

Tato autopůjčovna má dlouholeté zkušenosti s půjčováním aut a nabídne Vám osvědčené vozy, které pronajímá. Těšit se můžete na vozy škoda Rapid, Fabia a Ford Transit. Tato půjčovna je na trhu už 22 let a jejich zákazníci se k nim neustále vracejí.

Všechny vozy jsou vybaveny havarijním a zákonným pojištěním v tuzemsku i v zahraničí. Můžete s nimi ujet neomezený počet kilometrů v rámci České republiky a v zahraničí po dohodě. Mezi výhody patří přistavení vozidla v Praze zdarma a také jeho odvezení. Můžete zde také platit platební kartou a zdarma firma zapůjčuje podsedáky a dětské sedačky. Vozy jsou navíc vybaveny imobilizérem a zámkem řadicí páky.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník služeb, které jsou rozděleny na sezóny. Najdete zde ceny od 3 dnů až po jeden měsíc. Navíc zde zapůjčují automobily i na víkend. Cena navíc zahrnuje dálniční známku pro celou Českou republiku a bezplatné zapůjčení sněžných řetězů. Navíc si můžete na webových stránkách spočítat cenu.

Autopůjčovna (2)

Firma navíc půjčuje mini busy, do kterých se vejde 8 lidí a řidič. Jedná se o ideální volbu na dovolenou k moři, nebo na hory. Kdy se sbalí dvě rodiny a vyrazí na prodloužený víkend. I zde je rozdělená cena na zimní a letní sezónu.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš vůz, tak se obraťte na tuto osvědčenou firmu s letitou tradicí. Zaručeně Vás jejich vozy překvapí a budete nadmíru spokojeni. Proto neváhejte a v případě poruchy Vašeho auta ihned volejte.

Půjčovna automobilů
Přesunout se na začátek