Ať už doma máte ratolesti menší či větší, určitě stojíte o to, aby trávili, pokud možno co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Jednodušší to je, pokud máte dům se zahradou a tím pádem také více možností, prostoru a času k tomu, aby i ti nejmenší byli co nejvíce venku, a přitom pod dohledem.
Navnaďte menší i větší na venkovní zábavu něčím dobrodružným, co se jim na první pohled zalíbí a co je bude bavit. Co třeba nějaká skrýš či bunkr? Můžete jim tak zpříjemnit třeba letní prázdniny. Řešením může být třeba speciální venkovní stan, díky kterému se kluci mohou proměnit na indiány a holky zase na indiánky. Teepee pro děti na zahradu chytraliska.cz nadchne menší i větší kluky i holky, kteří si rádi hrají venku a mají rádi nějaké to dobrodružství.barevné teepee.jpg
Tento speciální stan najdete v nabídce hned ve dvou provedeních. A pro opravdové malé indiány přijdou vhod také různé doplňkyv podobě čelenky, luku a šípů, amuletu a dalších věcí, které zpříjemní hraní na indiány.
Probuďte ve vašich ratolestech dobrodružného ducha a pořiďte jim na zahradu indiánský stan, ze kterého budou nadšeni. V indiánském stanu si užijí spoustu zábavy a dobrodružství ať už při hře na indiány nebo jiných hrách se svými kamarády.dětské teepee.jpg
Snad každé dítko miluje vytváření, stavění a přestavování nejrůznějších schovávaček, skrýší, bunkrů a úkrytů, ve kterých si rádo hraje, schovává se a podobně. A k tomu je právě takový látkový stan jako stvořený.
Sledujte vaše ratolesti, jak si užívají spoustu zábavy a dobrodružství nejen při hře na indiány v krásném a útulném stanu. Pořiďte jim některé z indiánských teepee na zahradu a dopřejte jim v něm třeba dobrodružné přespání během letních prázdnin. Tento venkovní doplněk uvítá snad každý kluk nebo holka a všichni si rádi užijí spoustu zábavy se svými sourozenci nebo kamarády při hrách v něm.