Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Zdravé zuby a nádherný úsměv

Ještě v bývalém Československu a samozřejmě v současné době, je kompletní zubařská péče pro obyvatelé naši země zajištěna pravidelnými prohlídkami už od útlého věku.

Na druhou stranu je pravda, že sehnat si stálého a dobrého zubaře je v současnosti v některých okresech dost velký problém.

Ale jsou tu i výjimky. Naše zubní střediska clinicplus.cz aktualně dokážou nabídnout svou péči i lidem, kteří nežijí v Praze. Rádi odborně ošetříme každého klienta, dospělého i děti.

clinic+

Ordinace clinic+ najdete v Praze 10, Mělníku, v Roudnici nad Labem a V Horních Počaplech.

Nabízíme vše, co se týká dentální hygieny

léčbu zubních kazů

léčbu zubních kořenových kanálků (mikroskopická endodoncie)

léčbu zubních cyst

odstranění zubního kamene, plaku a jiných usazenin

léčbu zánětlivých procesů v ústní dutině

krásný úsměv

Naše ordinace dále nabízejí:

  • Estetickou stomatologii (rekonstrukce zubů kosmetická a keramická, zubní fazety (keramické a kompozitní fazety, fazety CEREC, ultratenké fazety, fazety Lumineers).

Dále po poradě s našimi zubními specialitami můžete využít bělení zubů – laserové bělení, bělení Zoom 3 a chemické bělení.

  • Protetická stomatologie je v našich ordinacích na vysoké úrovni. Nabízíme zubní náhrady (metalo-keramická a celo-keramická korunka), náhrady zubů na implantátech, snímatelné a částečně snímatelné zubní náhrady nebo i dočasné náhrady zubů, které jsou potřebné pro další léčbu).

Objednat se u nás můžete telefonicky, online objednávkou, nebo napsat email.

Máme uzavřené smlouvy se všemi státními i komerčními pojišťovnami. To znamená, že nejenom vstupní prohlídky (+ registrace nového pacienta), ale mnoho zdravotních výkonů včetně RTG a plánované léčení bude hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.

Pokud si na našich webových stránkách kliknete na ceník+, tak budete předem vědět naši kompletní cenovou nabídku. Věříme, že s našimi zdravotními službami budete spokojeni po dlouhá léta.

Zdravé zuby a nádherný úsměv
Přesunout se na začátek