Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Čím vším zlepšit váš vzhled kromě séra na růst řas a obočí

Krásné řasy a obočí jsou ozdobou každé ženy a týká se to samozřejmě i mužů. Mimo jiné jsou indikátorem procesu stárnutí, stejně jako např. vrásky nebo šediny ve vlasech. Jestliže se vytrácí jejich barva, třepí se a řídnou, měli bychom se zamyslet nad tím, jak zlepšit svůj život, změnit životní styl, nebo podniknout razantnější opatření.

krásné oko

Sérum – první, co vás napadne, bude zřejmě speciální kosmetický přípravek, a máte pravdu. Je to nejrychlejší způsob, jak obnovit jejich strukturu a přirozený vzhled, a vyvolat omlazovací efekt. Sérum pro růst řas obsahuje látky, které se primárně vstřebávají ihned z pokožky a zásobují řasy a obočí živinami. Kvalitní přípravky jsou čistě přírodní, bez syntetických barviv a konzervačních látek a obsahují výtažky z argánie trnité, ricinový olej, vitamín B7 a extrahované proteiny z obilniny s názvem quinoa.

ženské oko

Změna stravy – spolu s výživou řas a obočí a vhodným šamponem a kondicionérem byste měli pozornost zaměřit i na váš jídelníček. Nahrazujte bílé pečivo celozrnným, např. kváskovým chlebem či grahamovými rohlíky. Jezte více luštěnin, ořechů a semínek a za studena lisované rostlinné oleje. Snižte konzumaci masa (hlavně červeného), pijte zeleninové a ovocné šťávy (čerstvě lisované či odstředěné, nikoli džusy s cukrem). Využívejte adaptogeny (Ženšen či Ashwagandhu), omezte bílý cukr a sladkosti, omezte kofein, alkohol a cigarety.

Stres – můžete se snažit doslova ládovat ovocem a zeleninou, aplikovat denně na vlasy, obočí a řasy výživové výtažky, přesto vám to nebude příliš platné, jestliže nezredukujete stres na minimum. Stresových faktorů je kolem nás plno a jistě sami přijdete na to, které vám berou nejvíce energie. Kupříkladu sledování negativně laděných televizních pořadů, konflikty mezi kolegy na pracovišti či v rodině, nevhodné zaměstnání, smog a hluk či nedostatek pohybu. Více se hýbejte, jezděte na kole, podnikejte horské túry, choďte častěji do lesa, vystavujte tělo záporným iontům v blízkosti vodních ploch a toků, nebo vyrazte na vodáckou výpravu.

Čím vším zlepšit váš vzhled kromě séra na růst řas a obočí
Přesunout se na začátek