Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Jak si sehnat peníze?

Už jste někdy uvažovali nad tím, co byste si počali, kdyby vám naprosto neplánovaně došly peníze a vy tak neměli čím financovat své další výdaje? Pokud jste o tom pouze teoretizovali, zřejmě vám připadla taková představa docela nepříjemná, a pokud jste se dokonce v podobné situaci ocitli, určitě vám nebylo příjemně. Protože bez peněz je normální život vlastně nemyslitelný, bez peněz nemá člověk pomalu nic z toho, co potřebuje, a to i vysloveně nezbytně.

Ovšem podobný nedostatek není rozhodně ničím ojedinělým. Někdy v průběhu svého života jím mohou trpět mnozí z nás. A to i ti, kdo jsou finančně gramotní a dokážou s penězi rozumně zacházet. Protože jsou i situace, jež se nedají předvídat, a na ty se člověk nejednou zkrátka nedokáže připravit, ani kdyby chtěl a mohl.

mince tenge

A tak se ti, kterým se někdy nepodaří s penězi vyjít, obvykle pokoušejí vyřešit to půjčkou. Osloví některou finanční instituci, jež by jim v tom mohla vyhovět, jež by jim mohla poskytnout tolik potřebnou pomoc, a mají-li štěstí, dostanou tolik žádoucí a současně i dostatečně výhodnou půjčku, s jejíž pomocí své problémy nakonec zvládnou.

Ale co ti, kdo nejsou podle názoru bankovních úředníků bonitní, a tudíž si zvolenou půjčku nezaslouží? Co ti, kdo zde neuspějí třeba kvůli nízkým příjmům, záznamům v registrech dlužníků, exekucím a jiným komplikacím?

láska k penězům

Těm nejednou dokáže pomoci jedině hypotéka bez registru. Ta je totiž nabízena nebankovní společností, a jak se už dávno ví, je právě nebankovní sektor daleko flexibilnější a dokáže se v mnoha ohledech přizpůsobit potřebám svých klientů.

U takové nebankovní hypotéky se dá do zástavy nemovitost takového žadatele, a pokud je tento schopen ze svých příjmů splácet, dostane to, co potřebuje. Klidně i spoustu peněz s dlouhou dobou splatnosti. A to může být skutečně pomoc nad zlato.

Jak si sehnat peníze?
Přesunout se na začátek