Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Nebankovní hypotéka i pro klienty, kteří neuspějí v bance

Finanční prostředky slouží především k uspokojování základních i náročných potřeb, na které je mnohdy potřebná vyšší částka, než ta, která je uložena na všem účtu nebo spoření. V takových případech je nejlepší situaci vyřešit nějakým vhodným úvěrem a pořídit si vše, co potřebujete bez problémů a hned.
První kroky pro takový úvěr vedou obvykle do banky. Je to především vyšší důvěrou, osobními či spořicími účty, které mají klienti v dané bance založené. Ale často ani to nestačí k tomu, abyste požadovaný obnos peněz v bance získali. Podmínky jsou v bance přísné, a pokud máte záznam v registrech dlužníků, nízké příjmy či nízkou bonitu, tak v bance je to potom velký problém.uspokojení potřeb.jpg
Naštěstí existují ještě nebankovní společnosti, které vaši finanční situaci dokážou zachránit a kromě spotřebitelských úvěrů je k dispozici také nebankovní hypotéka Fahd.
Výhodou je, že jde sice o hypoteční úvěr, ale v tomto případě bezúčelný, takže peníze nemusíte využít jen na bydlení, ale i na další záležitosti. Spousta klientů peníze potřebuje právě na řešení finančních problémů a vyplacení exekucí či nevýhodných půjček.
Takže šance i pro ty klienty, kteří měli problém se získáním v bance.bankovky v peněžence.jpg

Jde to i se záznamy v registrech dlužníků

Jak je již známo, tak pouze z hypotéky máte možnost získat ten nevyšší finanční obnos. Je to především díky tomu, že podmínkou pro získání je zástava nemovitosti. Podle odhadu tržní hodnoty zastavované nemovitosti, tak můžete získat až 70% z této hodnoty.
Výhodou je také to, že i když máte nějaký záznam v registrech dlužníků, tak tento záznam nemusí být překážkou pro získání tohoto úvěru. Každý občas šlápne vedle a i pro takové klienty se najde výhodné řešení.
Aby byly splátky pro vás přijatelné, tak si je můžete rozložit až na období 30 let a v případě, že budete mít možnost předčasného splacení, tak je možné dlužnou částku splatit dřív a bez sankcí.

Nebankovní hypotéka i pro klienty, kteří neuspějí v bance
Přesunout se na začátek