Vitale

Každý z lidí potřebuje být finančně zabezpečený. Kdo se tím totiž pochlubit nemůže, tomu není ani trochu co závidět, ten je v hodně složitém postavení.

Ty vysněné a nejkrásnější šaty

Snad každá nastávající nevěsta si dlouho před svatebním dnem klade mnoho otázek a požadavků ohledně vzhledu svých šatů. Všechny do jedné chtějí být ve slavný den jedinečné a okouzlující, i když zrovna nemají ideální míry manekýn. Právě pro ně jsou připraveny svatební šaty Praha, které svojí rozmanitostí a skvělými střihy uspokojí zaručeně každou budoucí nevěstu. V našem salonusvatební šaty Praha, pracuje specializovaný tým, který se postará o to, abyste vybrala model, který padne vašemu typu i postavě. Návrhy svatební šaty Praha pocházející z dílny mladé kreativní návrhářky vás okouzlí svými střihy, preferující ženskost a romantiku.Ženich s nevěstou stojící pod stromem
Vybírejte modely během předem stanovených zkoušek v krásném a klidném prostředí za asistence stylistek, které přispějí svojí odbornou radou. Neobávejte se nás oslovit i v případě vaší ne zcela konfekční velikosti. Disponujeme i modely ve velkých velikostech a také vám šaty rádi upravíme, nebo dokonce ušijeme zcela nový model, dle vašeho návrhu, například podle fotografie, či nákresu.
Pokud máte poněkud omezený rozpočet na pořízení svatební róby, i na tuto variantu jsme připraveni s nabídkou šatů ve výprodeji, které jsou stále šik a bez známek opotřebení. V našem pražském salónu dokonale oblékneme také vašeho snoubence a nezapomínáme na další důležité osoby svatebního dne, kterými jsou matky, svědci a družičky. I pro ně máme připravenou krásnou kolekci zajímavých, i klasických šatů v pastelových barvách.Oslovte nás prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách a domluvte si zkoušku.Nevěsta, v pozadí hladina jezera

Svěřte našemu salonu svá přání ohledně vaší vysněné svatební róby a my se dokonale postaráme o to, abyste o svém velkém dnu byla skutečně nepřehlédnutelná a dechberoucí nevěsta se vším, co k ní patří.

Ty vysněné a nejkrásnější šaty
Přesunout se na začátek