ČLÁNKY A INFORMACE » Znečištění Země

.

Znečištění našeho domova – Země

Naše zdraví a zdraví celé populace výrazně ovlivňuje znečištěné životní prostředí.  V Evropě 19% onemocnění pochází v uvozovkách pouze ze znečištěného ovzduší polétavým prachem a předčasně kvůli tomu zemře asi 280 000 lidí. Nejčastějšími důsledky jsou respirační choroby, alergie, metabolická onemocnění, vývojové a reprodukční poruchy a také nádorová onemocnění. Pomocí konkrétních opatření je možné rizika snižovat a tak zmírnit či úplně vyloučit zdravotní komplikace.

Lidé čističkám vzduchu věří

Právě proto se rozhodlo už tisíce domácností k použití čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, vodního filtru, změkčovače vody, sprchového filtru nebo ionizátoru vody. Každým z těchto pomocníků lze zmírnit tlak na náš organismus a zdraví naší rodiny. I zdánlivě malé kroky mohou přispět k viditelným výsledkům a úlevě.

Čištění probíhá nejúčinnějším způsobem, tedy že se dostatečný proud vzduchu v uzavřené místnosti dostane do čističky a projde všemi stupni čištění. Škodlivé mikročástice a alergeny ze vzduchu se zachytí ve velmi kvalitním True HEPA filtru s 99,97% účinností. Ještě menší částice pak odstraní unikátní technologie PlasmaWaveTM, která je přemění na neškodné molekuly vody a látky běžně přítomné ve zdravém vzduchu.

Více čtěte zde: čističky vzduchu